Bij Sympany zamelen we textiel in waarna we dit sorteren en verkopen zodat het herdragen of gerecycled kan worden. Wij vinden dat de wereld duurzamer om moet gaan met grondstoffen. De opbrengsten doneert Sympany haar projecten. De medewerkers Fondsenwerving en Programmamanagement in deze stichting zoeken en monitoren projecten waarbij zelfredzaamheid en duurzaamheid centraal staan. 
bas
Bestuurder
ad interim 

Bas Holvast
T: 030 657 0009
b.holvast@sympany.nl

Directie-Secretaresse

Helen Paulich
T: 030 656 87 46
h.paulich@sympany.nl

Bedrijfsleider

Jeroen van Haarlem
T: 030 656 87 15
M: 06 543 072 87
j.vanhaarlem@sympany.nl

Bedrijfsleider sorteerbedrijf Assen, ‘HKA’

Reggie Silanoe
T: 0592 543921
M: 06 5334 5369

Personeelsfunctionaris

Sandra de Kruif
T: 030 656 87 12
s.dekruif@sympany.nl

Maurice
Innovatie Specialist

Maurice Van De Ven
T: 030 657 00 09
m.vandeven@sympany.nl

Hoofd Inzameling & Hergebruik

Richard Wink
T: 030 656 87 14
r.wink@sympany.nl

Adviseur Inzameling & Hergebruik 

Jan-Maarten Zeldenrust
T: 030 656 87 41
j.m.zeldenrust@sympany.nl

Giovannie
Adviseur Inzameling & Hergebruik

Giovannie Konigferander
T: 030 656 87 44
g.konigferander@sympany.nl

Wierenga, Trees
Binnendienst Medewerker
Inzameling & Hergebruik

Trees Wierenga
T: 030 656 87 43
t.wierenga@sympany.nl

Communicatie Inzameling & Hergebruik
en KAM-coördinator

Heidy Winkel
T: 030 656 87 17
h.winkel@sympany.nl

communicatiemedewerker
Communicatie-
medewerker

Sanne de Lorme
T: 030 656 87 16
s.deLorme@sympany.nl

Hoofd Logistiek

Thijs Vledder
T: 030 656 87 48
t.vledder@sympany.nl

Logistiek medewerker

Adrie van Zoelen
T: 030 656 87 13
a.vanzoelen@sympany.nl

Administratief Medewerker

Lidia Roozendaal
T: 030 656 87 18
l.roozendaal@sympany.nl

Controller

Ron van Eck
T: 030 656 87 42
r.vaneck@sympany.nl

Financieel Administrateur

Patricia Dorst
T: 030 656 87 40
P.Dorst@Sympany.nl

Financieel Medewerker

Sandra van Zanten
T: 030 656 87 47
s.vanzanten@sympany.nl

Systeembeheerder

Marcus Sehlhoff
M: 06 49 43 05 55
m.sehlhoff@sympany.nl

Hoofd Sorteer & Productie

Mirjam Nagel
T: 030 656 87 45
m.nagel@sympany.nl

Hoofd afdeling Fondsenwerving & Programma management

Marianne Löwik
T: 030 656 87 19
m.lowik@sympany.nl

Programmamanager

Simone Weert
T: 030 656 87 49
s.weert@sympany.nl

Programmamanager en Fondsenwerver

Gemma Claessen
T: 030 656 96 50
g.claessen@sympany.nl

Meewerkend Voorman Eindhoven

Peter van Eijck
T: 040 7370 296
p.vaneijck@sympany.nl

Reedijk, Wouter
Online Fondsenwerver

Wouter Reedijk
T: 030 656 96 49
w.reedijk@sympany.nl