Bij Sympany zamelen we textiel in voor meer balans tussen mens, milieu en meerwaarde binnen de textielindustrie. We geloven dat de wereld duurzamer om moet gaan met grondstoffen. De opbrengsten doneert Sympany aan Sympany⁺. De medewerkers Fondsenwerving en Programmamanagement in deze stichting zoeken en monitoren projecten waarbij zelfredzaamheid en duurzaamheid centraal staan. Marc Vooges is bestuurder van Sympany en van Sympany⁺. Van 2009 tot en met 2014 was hij algemeen directeur van Humana.
Bestuurder

Marc Vooges
T: 030 657 0009
m.vooges@sympany.nl

Bedrijfsleider

Jeroen van Haarlem
T: 030 656 87 15
M: 06 543 072 87
j.vanhaarlem@sympany.nl

Bedrijfsleider sorteerbedrijf Assen, ‘HKA’

Reggie Silanoe
T: 0592 543921
M: 06 5334 5369

Directie-Secretaresse

Helen Paulich
T: 030 656 87 46
h.paulich@sympany.nl

Hoofd Inzameling & Hergebruik

Richard Wink
T: 030 656 87 14
r.wink@sympany.nl

Sr. Adviseur Inzameling & Hergebruik

Maarten van Renssen
T: 030 656 87 44
m.vanrenssen@sympany.nl

Medewerker Sympany Martijn
Adviseur Inzameling & Hergebruik

Martijn van Veenendaal
T: 030 656 87 16
m.vanveenendaal@sympany.nl

Adviseur Inzameling & Hergebruik en Projectmanagement Bedrijfsdonaties

Jan-Maarten Zeldenrust
T: 030 656 87 41
j.m.zeldenrust@sympany.nl

Communicatie Inzameling & Hergebruik
en KAM-coördinator

Heidy Winkel
T: 030 656 87 17
h.winkel@sympany.nl

Medewerker Sympany Trees
Binnendienst medewerker
Inzameling & Hergebruik

Trees Wierenga
T: 030 656 87 43
t.wierenga@sympany.nl

Hoofd Sorteer & Productie

Mirjam Nagel
T: 030 656 87 45
m.nagel@sympany.nl

Hoofd Logistiek

Thijs Vledder
T: 030 656 87 48
t.vledder@sympany.nl

Logistiek medewerker

Adrie van Zoelen
T: 030 656 87 13
a.vanzoelen@sympany.nl

Systeembeheerder

Marcus Sehlhoff
M: 06 49 43 05 55
m.sehlhoff@sympany.nl

Controller

Ron van Eck
T: 030 656 87 42
r.vaneck@sympany.nl

Medewerker Patricia
Financieel Administrateur

Patricia Dorst
T: 030 656 87 40
P.Dorst@Sympany.nl

Financieel medewerker

Sandra van Zanten
T: 030 656 87 47
s.vanzanten@sympany.nl

Fondsenwerving & Programmamanagement

Marianne Löwik
T: 030 656 87 19
m.lowik@sympany.nl

Fondsenwerving & Programmamanagement

Simone Weert
T: 030 656 87 49
s.weert@sympany.nl

Meewerkend Voorvrouw Harderwijk

Ina Hofstede
T: 085 8772 635
harderwijk@sympany.nl

Meewerkend Voorman Harderwijk

Jeroen Noteboom
T: 085 8772 635
harderwijk@sympany.nl

Meewerkend Voorman Eindhoven

Peter van Eijck
T: 040 7370 296
p.vaneijck@sympany.nl