Bij Sympany zamelen we textiel in voor meer balans tussen mens, milieu en meerwaarde binnen de textielindustrie. We geloven dat de wereld duurzamer om moet gaan met grondstoffen. De opbrengsten doneert Sympany aan Sympany⁺. De medewerkers Fondsenwerving en Programmamanagement in deze stichting zoeken en monitoren projecten waarbij zelfredzaamheid en duurzaamheid centraal staan. Marc Vooges is bestuurder van Sympany en van Sympany⁺. Van 2009 tot en met 2014 was hij algemeen directeur van Humana.
Bestuurder

Marc Vooges
T: 030 657 0009
m.vooges@sympany.nl

Bedrijfsleider

Jeroen van Haarlem
T: 030 656 8715
M: 06 543 072 87
j.vanhaarlem@sympany.nl

Bedrijfsleider sorteerbedrijf Assen, ‘HKA’

Reggie Silanoe
T: 0592 543921
M: 06 5334 5369

Directie-Secretaresse

Helen Paulich
T: 030 6568746
h.paulich@sympany.nl

Hoofd Inzameling & Hergebruik

Richard Wink
T: 030 656 8714
r.wink@sympany.nl

Sr. Adviseur Inzameling & Hergebruik

Maarten van Renssen
T: 030 656 8744
m.vanrenssen@sympany.nl

Medewerker Sympany Martijn
Adviseur Inzameling & Hergebruik

Martijn van Veenendaal
T: 030 656 8716
m.vanveenendaal@sympany.nl

Adviseur Inzameling & Hergebruik

Jan-Maarten Zeldenrust
T: 030 656 8741
j.m.zeldenrust@sympany.nl

Communicatie Inzameling & Hergebruik
en KAM-coördinator

Heidy Winkel
T: 030 656 8717
h.winkel@sympany.nl

Medewerker Sympany Trees
Binnendienst medewerker
Inzameling & Hergebruik

Trees Wierenga
T: 030 656 8743
t.wierenga@sympany.nl

Hoofd Sorteer & Productie

Mirjam Nagel
T: 030 656 9652
m.nagel@sympany.nl

Hoofd Logistiek

Thijs Vledder
T: 030 656 8748
t.vledder@sympany.nl

Logistiek medewerker

Adrie van Zoelen
T: 030 656 96 54
a.vanzoelen@sympany.nl

Personeelsfunctionaris

Viola Braber
T: 030 656 8743
v.braber@sympany.nl

Projectmanagement Bedrijfsdonaties

Marcus Sehlhoff
T: 030 656 8718
M: 06 4943 0555
m.sehlhoff@sympany.nl

Controller

Ron van Eck
T: 030 656 8742
r.vaneck@sympany.nl

Medewerker Patricia
Financieel Administrateur

Patricia Dorst
T: 030 656 8740
P.Dorst@Sympany.nl

Financieel medewerker

Sandra van Zanten
T: 030 656 8747
s.vanzanten@sympany.nl

Fondsenwerving & Programmamanagement

Marianne Löwik
T: 030 656 8719
m.lowik@sympany.nl

Fondsenwerving & Programmamanagement

Simone Weert
T: 030 656 9650
s.weert@sympany.nl